شرایط ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کالا تنها در صورتی پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا 7 روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 7 روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان فروشگاه اینترنتی خاص ترین تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

نحوه مرجوعی کالا

برای بازگرداندن کالا لازم است ابتدا از طریق شماره 02144483407 با امور مشتریان فروشگاه اینترنتی خاص ترین تماس بگیرید و در خواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا مطرح نمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کند، ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید تا مشکل شما بررسی شود. در صورت تأیید مرجوعی کالا ، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا ، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید.

نحوه تسویه حساب کالای بازگردانده شده

در بازگشت کالا از تهران، لازم است زمان ارسال کالا و روش ارسال کالا با امور مشتریان فروشگاه اینترنتی خاص ترین هماهنگ شود. در بازگشت کالا از سایر استان ها باید قبض پست به همراه کالا ارسال شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید فروشگاه اینترنتی خاص ترین در تهران و یا پست سفارشی و ویژه، باز گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.